برای آشنایی بیشتر با خیابان جمهوری و خرید خانه در این منطقه حتماً تا پایان گزارش با ما همراه باشید.

خرید خانه در خیابان جمهوری می تواند مزایایی بسیار داشته باشد. خیابان جمهوری اسلامی یکی از خیابان‎های قدیمی تهران است که در گذشته به نام‎های خیابان شاه، شاد‎آباد و استانبول خوانده می‎شد و جزو خیابان‎های اصلی مناطق 11 و 12 پایتخت بوده است. این منطقه با خیابان‎هایی از جمله ولیعصر، کارگر جنوبی، ملت و اکباتان هم‎جوار است.

موقعیت جغرافیایی منطقه 11 و 12
منطقه 11 و 12 تهران جز بخش‎های مرکزی این شهر به حساب می‎آیند و تشکیل محلات قدیمی این دو منطقه سابقه‎ای دیرینه‎ دارند. منطقه 11 پایتخت دارای بافت قدیمی و سنتی است که با مساحتی بسیار وسیع با 4 ناحیه و 17 محله در قلب تهران واقع شده است. این منطقه از شمال به میدان انقلاب و خیابان آزادی، از شرق به خیابان‎های وحدت اسلامی و حافظ، از جنوب به میدان راه آهن و خیابان شوش و از غرب به خیابان‎های شهید نواب صفوی و شهید ابراهیمی و میدان حق شناس محدود می‎شود و موقعیت‎های مناسبی را برای  خرید و رهن و اجاره آپارتمان به وجود آورده است.

یکی از دلایل اهمیت این ناحیه وجود مراکز نظامی و ی بی‎شمار است. همچنین به علت وجود مراکز آموزشی و علمی مهم کشور همچون دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه تربیت معلم و بسیاری دیگر این منطقه حائز اهمیت است و می‎تواند دغدغه خاطر ساکنان محلی و خریداران ملک در این منطقه را از بابت وجود چنین مراکزی آسوده کند.

منطقه 12 نیز همچون منطقه 11 به علت داشتن مراکز و نهاد های علمی، نظامی و ی بی‎شمار در حوزه خود جزو مراکز مهم برای خرید خانه در این شهر محسوب می‎شود و خرید آپارتمان در آن می‎تواند اقدامی خوب و موثر به حساب آید. این منطقه از سمت شمال به خیابان انقلاب، از سمت جنوب به خیابان شوش از شرق به خیابان 17 شهریور و از سمت غرب به خیابان‌های حافظ و وحدت اسلامی منتهی می‎شود.

مراکز تجاری، خرید و دیدنی خیابان جمهوری اسلامی:
موزه آبگینه در خیابان سی‌تیر

 مدرسه تاریخی فیروزبهرام

 مجتمع چارسو

مجتمع علا الدین

پاساژ پلاسکو

برای دیدن املاک بیشتر در خیابان جمهوری ایـــنجـــا کلیک کنید.

همچنین بخوانید:

خرید آپارتمان ارزان در شمال غربی تهران

خرید آپارتمان با 700 میلیون تومان در تهرانپارس
خرید آپارتمان با 400 میلیون در منطقه 2 تهران


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: خیابان ,منطقه ,جمهوری ,مراکز ,آپارتمان ,تهران ,خیابان جمهوری ,خرید خانه ,خرید آپارتمان ,تهران خرید ,ی بی‎شمار ,خیابان جمهوری اسلامی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
Akse Aghaye Khamenei

آخرین جستجو ها